Foto tegi Di
Foto tegi Di

MANA ÕPETUSED

Aja jooksul on hulk inimesi tundnud huvi ja käinud mulle peale, et hakkaksin ometi jagama oma kogemusi, seda mida tean ja oskan, seda põlist ja ürgset. Tundub, et täna, selles maailmas on vaja rohkem inimesi, kes oleksid tasakaalus iseenda ja loodusega, oskaksid ennast ja oma lähedasi paremini toetada ja seetõttu on vast nüüd see aeg saabunud kui tuleb oma metsast välja ronida ning jagada. Kellel vaja, see tuleb ja leiab.
Siit saab alguse üks uus tee, südame tee, Hundivaimu valge tee. Olles sinuga kooskõndija, kooskogeja, teejuht ja väravaavaja.

Oled südamest oodatud kui tunned kutset!

Hundivaimu valge tee – šamanismi põhimõtted ja alustalad

Šamanism on inimkonna vanim vaimne viis tervendamiseks ja probleemide lahendamiseks. See on viis, kuidas hoida alal tasakaalu iseendas ning enda ja muu loodu vahel. Algkursuse käigus õpime šamanismi põhimõtteid ja viise, mida šamaanid kogu maailmas on kasutanud tuhandeid aastaid. Ka Põhja-Euroopas on olemas oma šamaanipärimus ning me kõik oleme inimolenditena võimelised toimima šamaani kombel.

Kursus sisaldab endas nii teoreetilist kui praktilist osa, mille käigus tutvume traditsioonilise Siberi Hundivaimu šamanismi Spirit of Wolf põhimõtetega, räägime ka Põhjala ja meie oma põlisest traditsioonist ning loodusravi põhimõtetest ja viisidest. Räägime kuidas vanas Põhjala traditsioonis loodusega koos paremini oma eluga toime tulla, leida tasakaalu, kuidas kasutada taimeravi, sõnaravi, häälimist ja trummimist, kõneleme looduse lugemise oskusest, veidi ka traditsiooniliste sümbolite maailmast. Põline tarkus on tihedalt läbipõimunud kohalike uskumuste, mütoloogia ja traditsioonidega.

Naiste ürgne väering Hundikojas koos Izih Deer Kamiga
Naiste ürgne väering Hundikojas koos Izih Deer Kamiga
Linna Hundikojas teadmisi jagamas
Linna Hundikojas teadmisi jagamas

Oma väe avamise ja otsingute retkele saab asuda vaid inimene, kes on selleks tõesti valmis. Oled oodatud, kui sind huvitab traditsioonilise Hundivaimu šamanismi tee, Põhjala traditsioonid ning kes soovivad endale kõrva taha panna teadmisi traditsioonilisest loodusega kooskõlas elamise põhimõtetest.

Kursuse olen jaganud neljaks kohtumiseks. Kestvus orienteeruvalt 11.00 – 19.00, selle sisse jääb ühine lõunapaus. Kohtumispaik on minu turvaline Põlisvägine Hundikoda Võru linnas, siseruumis (Räpina mnt 12, III korrus). Teeme koos rännakuid trummimise saatel, tutvume šamanistlike traditsioonide rituaalidega, õpime otsima ja ära tundma oma väelooma, punume väepaelu ja valmistame hingenuku.

Taastame usu looduse väesse ja iseenda võimesse oma elu paremaks muuta. Jaa, just õpime kuidas seda teha siseruumis! Ja ehk kevadisel ajal teeme ühe päeva ka looduses, väepaigas.

Kui tunned, et soovid samuti Hundivaimu valget teed käia, ja kursustest, laagritest osa võtta läbi minu nägemuse ja arusaamise, siis kirjuta oma osalemissoov mulle meilile taigjaravi[@]manahundikoda.ee. Uus kursus saab toimuma, kui sobiv arv huvilisi koos.

Teen kursust väikesele mõnusale grupile, seega piiran grupi suurust!

Kursuse täpse info, mida kaasa võtta jne – saadan neile, kes soovivad osaleda.

2023 AASTA KURSUSED LEIAD SIIT
……………………………………………………………….

SEOTUD

 Mana Hundikoda | Facebook
———————


SPIRIT OF WOLF
Shamanic Community International

———————

SPIRIT OF WOLF EESTI

Kui soovid šamanistlikku tervendust, siis rohkem infot leiat SIIT

Mana Hundikoda logo
received_436737891607313
Teadjanaine
error: Content is protected !!