Foto tegi Di
Foto tegi Di

MANA ÕPETUSED

Aja jooksul on hulk inimesi tundnud huvi ja käinud mulle peale, et hakkaksin ometi jagama oma kogemusi, seda mida tean ja oskan, seda põlist ja ürgset. Tundub, et täna, selles maailmas on vaja rohkem inimesi, kes oleksid tasakaalus iseenda ja loodusega, oskaksid ennast ja oma lähedasi paremini toetada ja seetõttu on vast nüüd see aeg saabunud kui tuleb oma metsast välja ronida ning jagada. Kellel vaja, see tuleb ja leiab.
Siit saab alguse üks uus tee, südame tee, Hundivaimu valge tee. Olles sinuga kooskõndija, kooskogeja, teejuht ja väravaavaja.

Oled südamest oodatud kui tunned kutset!

Hundivaimu traditsiooniline šamanism - valge tee

Šamanism on inimkonna vanim vaimne viis tervendamiseks ja probleemide lahendamiseks. See on viis, kuidas hoida alal tasakaalu iseendas ning enda ja muu loodu vahel. Algkursuse käigus õpime šamanismi põhimõtteid ja viise, mida šamaanid kogu maailmas on kasutanud tuhandeid aastaid. Ka Põhja-Euroopas on olemas oma šamaanipärimus ning me kõik oleme inimolenditena võimelised toimima šamaani kombel.

Edasi on võimalik minna süvitsi Elementide laagris maa, vee, tule ja õhu kasutama õppimisega ja edasijõudnud juba ka šamanistliku tervendusega.

Kursused sisaldavad endas nii teoreetilist kui praktilist osa, mille käigus tutvume traditsioonilise Siberi Hundivaimu šamanismi Spirit of Wolf põhimõtetega, räägime ka Põhjala ja meie oma põlisest traditsioonist ning loodusravi põhimõtetest ja viisidest. Räägime kuidas vanas Põhjala traditsioonis loodusega koos paremini oma eluga toime tulla, leida tasakaalu, kuidas kasutada taimeravi, sõnaravi, häälimist ja trummimist, kõneleme looduse lugemise oskusest, veidi ka traditsiooniliste sümbolite maailmast. Põline tarkus on tihedalt läbipõimunud kohalike uskumuste, mütoloogia ja traditsioonidega.

Naiste ürgne väering Hundikojas koos Izih Deer Kamiga
Naiste ürgne väering Hundikojas koos Izih Deer Kamiga
DSC_8474~2

Oma väe avamise ja otsingute retkele saab asuda vaid inimene, kes on selleks tõesti valmis. Oled oodatud, kui sind huvitab traditsioonilise Hundivaimu šamanismi (Spirit of Wolf) traditsioon, meie oma põlised tarkused ja Põhjala traditsioonid ning kes soovivad endale kõrva taha panna teadmisi traditsioonilisest loodusega kooskõlas elamise põhimõtetest.

Talvisel ajal saame kokku Põlisvägise Hundikojas Võru linnas, siseruumis (Räpina mnt 12, III korrus). Soojemal ajal koguneme Haanimaale, Hundikoja püstkotta, metsa, väepaika. Teeme koos rännakuid trummimise saatel, tutvume šamanistlike traditsioonide rituaalidega, õpime otsima ja ära tundma oma väelooma, punume väepaelu ja valmistame hingenuku ja palju muud.

Taastame usu looduse väesse ja iseenda võimesse oma elu paremaks muuta. Olla tervem ja harmoonias iseenda ning maailmaga.

Kui tunned, et soovid samuti Hundivaimu valget teed käia, ja kursustest, laagritest osa võtta läbi minu nägemuse ja arusaamise, siis kirjuta oma osalemissoov mulle meilile taigjaravi[@]manahundikoda.ee. Uus kursus saab toimuma, kui sobiv arv huvilisi koos.

Teen kursust väikesele mõnusale grupile, seega piiran grupi suurust!

Kursuse täpse info, mida kaasa võtta jne – saadan neile, kes soovivad osaleda.

SEOTUD LEHED

Spirit of Wolf

SPIRIT OF WOLF
Rahvusvaheline šamanismi kogukond

sinine

SPIRIT OF WOLF EESTI
Spirit of Wolf kogukonna Eesti haru

DSC_7460~2_1
Teadjanaine
error: Content is protected !!