DSC_6942~2

ENERGEETILINE RAVI

Energiaravi on meetod, kuidas ravida inimese tervisehäireid, kasutades inimese enda jõudu ja energiat. Energia võib tunduda tabamatu. Puuduvad otsesed tõendid selle olemasolu kohta ja see võib muuta kannatava inimese ebakindlaks eeldatavate tervendavate tulemuste osas. Kuid energia on palju suurem oma väljenduses meie elus. Me kõik oleme tehtud energiast ja energia voolab pidevalt meie sees ja meie ümber.

Energeetiline ravi on teatud kaebusel põhinev ravi, mida teen käte pealepanemise teel teatud keha rahupunktidele ja energiakeskustele, ehk bioenergeetiline ravi. See on konkreetne viis seisakute eemaldamiseks ja energia lisamiseks energeetilises kehas. See energia on elujõud, mida kõik elusolendid, nii inimesed kui loomad, omavad ja on seotud taeva ja maaga. Ma suunan energia takistamatult voolama, mis tagab Sinu enesetervendamise võime aktiveerumise ja energiakeha  täitmise uue jõuga.

Energeetiline ravi toimib energeetilisel kehal ja samal ajal füüsilisel kehal ja meelel. Me oleme terviklikud,  kõik on omavahel seotud.
Ravi ei asenda arstlikku ravi, kuid see võib olla täiendus või kiirendada paranemist.

Energia ja energeetilise välja jälgimine ja rakendamine inimeste, loomade ja taimede ümber on iidne ja põline oskus. See energia, eluenergia (mida mõnikord nimetatakse ka pranaks, öndiks, chiks, kundaliniks, Reikiks), pärineb Kosmilisest Allikast ning annab toitu ja elu kõigele meie sees ja ümber. Samuti toidab see meie keha, voolab läbi ja ümber meie keha ning annab energiat kõigi rakkude tuumale. Kuna meie meel ei ole kehast eraldatud, toidab elujõud ka meie vaimseid protsesse, emotsioone, mõtteid ja ideid, mis on kohal meid ümbritsevas energiaväljas. Kõik elab, vibreerib ja sellel on teatud sagedus elu ulatuses. Me oleme vastuvõtjad ja saame seega end nende energiatele häälestada.

DSC_9030~2 (1)
DSC_1565_20220331130228373

Need energiad otsivad alati tasakaalu. Ka meie kehas ja meie energeetilises valdkonnas. Mõnikord võib tasakaal olla nii häiritud, et me haigestume. Seejärel võib see aidata energeetilist keha tagasi tasakaalu viia, nii et keha enesetervendamise võimet saab aktiveerida.
Haigus võib tekkida energeetiliselt, näiteks õnnetuse, aga ka ebameeldivate kogemuste tõttu, mis põhjustasid vaimset või füüsilist valu ja hakkavad käituma keha energiavoolu ummistusena. Mõned neist ummistustest märkate, sest olete väsinud või valu, nagu pidev peavalu või unehäired.

Negatiivsete mõtete ja tunnete energia mõjutab meie füüsilist heaolu. Kõik on omavahel väga seotud. Need võivad tulla meist endist või väljastpoolt. Need ladestuvad meie energiakehasse raske energia kujul.  Tervendamise ajal kõrvaldatakse need energiad ja täidetakse energiakeha uue jõuga.

Energeetilist tervenemist saab lisada traditsiooniliste psühhoteraapia lähenemisviisidega, et lahendada mitmeid emotsionaalseid ja käitumuslikke probleeme. traumareaktsioonid, ärevus, depressioon, lein, mõttemustrite piiramine, ennasthävitav käitumine ja eksistentsiaalsed probleemid.

Energeetilise ravi praktikuna aitan eemaldada need tasakaalutused ja parandada energia voolu, lisades eluenergiat sinu kehasse.

Ravi võib aidata inimesel elada tavapärast elu ja õppida, kuidas konkreetsetes olukordades erinevalt reageerida. Julgustab inimesi elama täielikult praeguses hetkes, tegelema kehalise aktiivsusega ja avastama uusi võimalusi leida elus tasakaal.

DSC_9842~2
omalooming

Probleemi põhjuse väljaselgitamine toimub mõtete ning tunnete, samuti füüsilisel ja vaimsel tasandil. Lisaks kätele võin kasutada kive, mineraale, häält, trummi, pendlit, suitsutamist, moksat ja mitmeid teisi vahendeid, nii kuidas Sinu keha hetkel vajab. Ravi käigus saab teavet üldise seisundi kohta ja näeb füüsilist, psühholoogilist ja vaimset heaolu mõjutavaid jõude.

Energeetilise ravi abistab:

  • Möödunud trauma
  • Valu ja hirm
  • Pinge ja stress
  • Väsimus
  • Viha juhtimine
  • Unehäired
  • Eksistentsiaalsed probleemid
  • Valed mõttemustrid
  • Lein
  • Ärevus

Energeetiline tervendus aitab leevendada kroonilist valu, tugevdada immuunsüsteemi, luua üldist heaolu, suurenda energiataset ja isiklikku väge, soodustab rahulikku und, toob kergust ja rõõmu, annab sisemist rahulikkust ja enesekindlust, meelitab ligi juurde soodsaid asjaolusid, on otseselt seotud elu allikatega, aitab avada intuitsiooni.

Teen ravitsemist oma Hundivaimu pesas Võru linnas.  Kohtumise kestus varieerub sõltuvalt probleemist. Vajadusel lisaks soovitused ja nõuanded.

Kui tunned, et sul on just sellist tervendust – väe taastamist vaja, siis kirjuta oma lugu ja soov mulle meilile manahundikoda[@]polisvagine.ee. Leiame sulle sobiva kohtumise aja.

Individuaalse energiakeha tervenduse vastutasu on 70 eurot. Seanss kestab ligikaudu 1 – 1,5 –  tundi. Täpset kestvust ei ole võimalik ette määrata. Selle sisse jääb enne ja pärastine vestlus.

Vajadusel palun kirjuta mulle meilile  ja uuri lähemalt.

taigjaravi[@]manahundikoda.ee
  Mana Hundikoda | Facebook

error: Content is protected !!