DSC_8516~2

Hundikoja püstkojas

PÕLISVÄGINE MANA HUNDIKODA

Hundikojas saab abi nii keha, hing kui vaim. Siin toimub šamanistlik tervendus, rituaalne töö kui ka keha mudimine. Hundikojas saab juhatust oma šamanistlikul teel nii individuaalselt kui ka gruppidena. Püüan anda õpetusi oma kaasinimestele niipalju kui oskan. Kõigest rohkem infot leiad ülevalt menüüst.

Šamanistlik töö ja tervendamine on suure vastutusega ja auväärne ülesanne, kus inimesel on võimalik end uuele või vahel ka just ununenud vanale avada, leida endas uut jõudu ja tasakaalu, et muuta elu taas väärtuslikuks, nautida seda ja loodusega ühenduse taastumisega märgata positiivset mõju kõigis eluvaldkondades.

Hundikoda on pühendunud põliste traditsioonide ja šamanistliku kultuuri säilitamisele ning  esindab iidset Siberi Hundivaimu, Spirit of Wolf šamanistliku traditsiooni, lisaks meie oma põlistele traditsioonidele. Selle traditsiooni rahvusvahelise kogukonna liikmena, esindaja ja hoidjana töötan vastavalt loodusseadustele ja sellega sobivale eetikakoodeksile.
Rahutul ajal meie maailmas, mis avaldub võimu ihas, moraalsete väärtuste degeneratsioonis ja looduse hävitamises meie endi kahjuks – on äärmiselt oluline taastada meie kontakt loodusega, taas realiseerida Maaema ja Taevaisa väärtused ning meie kõigi  omavaheline seotus.

Korraldan pööripäevadel ning uue ja täiskuu ümber tulerituaale, et tuua kasu inimestele, kogukonnale, loodusele ja meie planeedile ning seega ka meie järeltulijatele. Järgin Hundivaimu kogukonna, Spirit of Wolf iidseid traditsioone, samas kohandades neid meie oma põliste raviviisidega.

IMG_6181._edit

Kuva: Diana Ruitlane-Rüütli

MIKS HUNT?

Hunt/hundid on minu väeloom, teejuht ja õpetaja. Hundi vaim on alati minuga kaasas ravitsemas minu energias. Minu suurim vaimabiline. Kuid olen ka päriselus hundiga metsarajal silmitsi seisnud, tunnistanud teineteist ja siis kumbki oma teed läinud… See kohtumine jättis märgi minu hinge.
Huntidelt on inimesel väga palju õppida. Hunt on metsiku ja puutumatu looduse sümbol. Hunt on põline. Hunt loob tasakaalu. Hundielu oluline osa on rituaalid. Kui mõistame hundi kohta metsas, mõistame ka looduse toimimist üleüldiselt. Hunt on meie looduse pärisosa ja ta on loom, kes on kõige enam mõjutanud inimeste keelt ja kultuuri ja kes on osake meie rahvapärimusest.
Räägitakse hundist ka kui ökosüsteemi tugiliigist – suurkiskjatena nad küll toituvad teistest loomadest, kuid ühtlasi pakuvad elu enamatele liikidele. Nad hoiavad ökosüsteemi kontrolli all.  Pole ühtegi teist looma, kes oleks loodusmaastike kujunemist rohkem mõjutanud kui hunt.

Hunt on väga hea vastupidavusega, sitke ja äärmiselt nutikas. Hunt on ellujääja. Ta on julge oma pere ja territooriumi kaitsmisel teiste huntide eest. Hundid austavad oma vanemaid ja armastavad oma peret. Hoolitsemise oskus on see, mis muudab inimesed ja hundid nii sarnaseks.
Need kõik on põhjused, miks Hundivaim juhatab minu teed, annab mulle tugevust ja enesekindlust, hoiab ja valvab minu tegemisi. Ta kannab maagilist väemärki, mis aitab luua tasakaalu erinevate maailmade vahel, kaitseb haiguste eest ja õnnistab tegemisi.

Valget rada!

DSC_9597~2 (1)

Hundikoda asub nii Võru linnas, kui ka Haanimaal metsade vahel. Vahel tuleb tuua loodust ja ravitsemist ka linnainimestele lähemale, seetõttu on üks hubane ja turvaline koht ka Võrus, Räpina mnt 12, kolmandal korrusel.
Metsade vahel Hundikoja püstkojas, aga toimub tegevusi, töötubasid ja laagreid rohkem soojal ajal.

Kui soovid šamanistlikku rituaali, tervendust või muud teistviisi abi, siis võta ühendust meili teel  mana.ailanakam[@]gmail.com või taigjaravi [@] manahundikoda.ee

error: Content is protected !!