KONSULTATSIOON ORAAKLIGA

Šamanismis on tavaline, et teatud probleemi, kas kehalise kaebuse või elus korduvalt häiriva teemale lahenduse otsimine toimub erinevatel viisidel läbi vestluste, kuid ka läbi ennustamise, nagu kaartide kasutamine, unenägude analüüs, luuoraakel, trumm, šamaanipeegel ja samuti sinu enda abivaimudega suhtlemine.
Need tehnikad kõik räägivad midagi sinu füüsilisest, vaimsest, emotsionaalsest ja vaimsest heaolust, aitavad vaadata paremini endasse ja juhendavad.

Mõnikord võib tekkida küsimusi, millele sa ei oska ise päriselt vastata või ei mõista vastuseid lõpuni. Sinu enda mõtted liiguvad pidevalt samas ringis või ei suuda sa midagi tõeliselt objektiivselt vaadata. Või on tunne, et mingis olukorras on mingi oluline sõnum või õppetund peidus.  Kõigil sellistel juhtudel võib lahenduse pakkuda oraakel. Oraakliga saab tihti kinnitusi oma mõtetele ja valikutele.

Oraaklid on sama vanad kui inimkond. Oraakleid peeti vahendajaks inimeste ja vaimumaailma vahel.  Läbi aegade on selleks kasutatud erinevaid meetodeid, looduse lugemist, kaarte, kive, konte, ruune ja muid erinevaid meetodeid.

Oraakli tehnikad räägivad midagi küsija füüsilisest, vaimsest, emotsionaalsest ja vaimsest heaolust.

Küsimused oraaklile võivad olla näiteks:

    • tervis nii füüsiline, energeetiline
    • suhted/perekond/esivanemad/armastus
    • eluülesanne, eesmärk/saatus/karjäär/töö
DSC_8758-EDIT

Vajadusel palun kirjuta mulle meilile  ja uuri lähemalt.

mana.ailanakam[@]gmail.com

DSC_1274
Šamaan
error: Content is protected !!