NÕUSTAMINE

Kui Sa ei tea, mis sulle hetkel oleks parim, siis tule julgelt konsultatsioonile, vestluse käigus leiame just Sulle sobiva ja vajaliku tervenduse, mis hõlmab endas kas šamanistlikku, energeetilist ravi, kaaniravi, kehateraapiaid, ravivõtteid või ka toitumise ja eluviisi soovitusi.
Vajadusel otsime vastuseid ka läbi šamaaniennustuse ja oraakli.

Konsultatsiooniks varu umbes tunnike aega.

NB! Konsultatsioon ei asenda kunagi arsti, füsioterapeuti ega psühhiaatrit. 

Ma töötan Sinuga, kui sa tunned tõmmet, oled siit lehelt leidnud äratundmist ning kui oled tundnud, et minu tervendamised ja maailmavaateline lähenemine Sind kõnetab.
Pikemate õpetuste ja kursuste eelduseks on, et oled valmis ka pühenduma, mitte ei otsi seiklusi ja ajaviidet. Õpetustes püüan hoida Sulle sobivat tempot, kuid ka siiski kindlat rütmi ja kokkuleppeid. Ma töötan Sinuga ja olen Sinu teejuht ning õpetaja kui me mõlemad tunneme, et meil koostöö klapib ning ma saan Sind päriselt aidata. Aidata ja õpetada kuidas saad ennast ise aidata paremale elule. Mina avan Sinu tervenemise tee ukse, kuid kõndima seda teed pead ise ja panustama vastavalt.
Kui ma tunnen, et ma mingil põhjusel Sind aidata ei saa, meie ajad või energiad ei klapi või sobiks koostöö kellegi teisega ehk rohkem, siis ma kindlasti soovitan Sulle teisi asjatundlikke inimesi, kelle poole pöörduda.
Minu juurest saad alati midagi, et saaksid pärast iseseisvalt jätkata oma elu tervendamist.

Šamaan
error: Content is protected !!