DSC_9155~2

ŠAMANISTLIK KEHA MUDIMINE JA RAVI

Šamanistlik keha ravitsemine ja mudimine koosneb põlistest ja traditsioonilistest tehnikatest, mis kasutavad maa ja looduse vägesid vaimu ning keha taasühendamiseks, võimaldades oma terviklikkuses uuesti häälestuda, lasta oma eluenergial taas vabalt voolata ja siseneda teadvuse sügavustesse ning ennast taas armastavalt omaks võtta.

Sellist keha ning vaimu töötlust on tehtud juba sadu aastaid ning seda kasutatakse lihasvalu kõrvaldamiseks, väsimuse ja pingete vähendamiseks, stressi ja ärevuse maandamiseks ning sügava emotsionaalse puhastuse tagamiseks.

Iga seanss on täielikult igast inimesest individuaalselt lähtuv, vastavalt vajadustele. Tähtis on jääda avatuks ja vastuvõtlikuks oma hingega ühenduse loomiseks ja oma teekonnal sügavamale minekul.

Šamanistlik keha mudimine ja tervendamine on seotud väga otseselt nii kehaga kui ka vaimu ja hingega. Lisaks füüsilise keha töötlemisele lähenetakse ka energiakehale ja läbi erinevate vaimumaailmade ka inimese erinevatesse sügavatesse kihtidesse.

Kasutatavad põlised tehnikad hõlmavad soojade taimeõlidega mudimist, punktide töötlemist,  kuumasid kive, kuppusid, erinevaid šamanistlikke tööriistasid, elemente, vestlust, teadlikku hingamist, juhendatud meditatsiooni, viiruki ja kadaka suitsu, šamaanitrummi, kellade ja heli kasutamist, sõnaravi, aroomiteraapiat, kristalle jne.

Eesmärk on taastada füüsiline, emotsionaalne ja energeetiline tasakaal, eemaldades samal ajal hinges ning kehas esinevad blokeeringud ja kutsudes sind vaatama sügavale endasse, et alustada oma sügavat tervenemisrännakut.

DSC_9842~2

Tervenduse käigus võtan ühendust läbi vaimumaailma sinu enda hinge ja kehaga, et taastada tasakaal ja harmoonia sinu kehas. Selle rituaalse keha tervenduse käigus tunned universaalse valguse, loodusjõudude ja armastuse maagilisi müstilisi jõude aeglaselt tagasi pöördumas sinu kehasse ja hinge.

Negatiivsete mõtete ja tunnete energia mõjutab meie füüsilist heaolu. Kõik on omavahel väga seotud. Need võivad tulla meist endist või väljastpoolt. Need ladestuvad meie füüsilisse- ja energiakehasse raske energia ja haiguste kujul. Negatiivne energia meelitab ligi haigeid vaime, kes energiakehas pesitsevad ja inimesi haigeks teevad. Šamanistliku kehatervenduse ajal kõrvaldatakse need sissetungijad ja täidetakse keha uue jõuga.
Kui end ei vabasta nendest energiatest ja koormatest, muutuvad need raskemaks ja suuremaks ning tõmbavad ligi rohkem kahjulikke energiaid, olendeid ja haiguseid.

Šamanistliku tervendamise kaudu vabaned kahjulikest jõududest ning täidad oma keha, hinge ja vaimu uue energiaga. Hirmud, stress ja valu võivad vabaneda. Sinu vaade ning maailmapilt muutub selgemaks. Loomulikult on see lähenemine täiesti erinev läänemaailmas teadaolevast, kuid see on põhjus, miks šamanism on säilinud nii mitmeid tuhandeid aastaid.

Probleemi põhjuse väljaselgitamine toimub mõtete ning tunnete, energeetilise, samuti füüsilisel ja vaimsel tasandil. Ravi käigus saab teavet üldise seisundi kohta ja näeb füüsilist, psühholoogilist ja vaimset heaolu mõjutavaid jõude.

Šamanistlik keha mudimine aitab leevendada kroonilist valu, tugevdada immuunsüsteemi, luua üldist heaolu, suurenda energiataset ja isiklikku väge, soodustab rahulikku und, toob kergust ja rõõmu, annab sisemist rahulikkust ja enesekindlust, meelitab ligi juurde soodsaid asjaolusid, on otseselt seotud elu allikatega, aitab avada intuitsiooni.

NB! Šamanistlik keharavi ei asenda arsti, psühholoogi ega füsioterapeuti!

DSC_8065~2

Oluline on meeles pidada, et ükski tervendus ei ole kiire lahendus, pead olema valmis tegema ka ise tööd, et osaleda oma tervenemise protsessis ning olema valmis vaatama ennast uuest vaatenurgast, mis algab avatud südamest.

Peamiselt teen ravitsemist oma Hundikojas Võru linnas. Vahel vajadusel ka püstkojas oma metsas.
Kohtumise kestus varieerub sõltuvalt probleemist.

Kui tunned, et sul on just sellist tervendust vaja, siis kirjuta oma lugu ja soov mulle meilile taigjaravi@manahundikoda.ee.
Leiame sulle sobiva kohtumise aja.

Šamanistliku mudimise energiapanus on 70 eurot. Seanss kestab ligikaudu 1,5 – 2  tundi. Täpset kestvust ei ole võimalik ette määrata. Selle sisse jääb enne ja pärastine vestlus.

Vajadusel palun kirjuta mulle meilile  ja uuri lähemalt.

taigjaravi[@]manahundikoda.ee
  Mana Hundikoda | Facebook

error: Content is protected !!