TEENUSED

Pakun ka erinevaid šamanistlikke teenuseid, rituaale ja tseremooniaid. On võimalik küsida individuaalseanssi, kodupuhastust, tervendust, Valge tee avamise, abielu- ja lapseõnnistamise tseremooniat. Oraakli ennustust ja negatiivsete energiate eemaldamist.

Kõik minu pakutavad teenused on seotud šamanismiga ja põliste traditsioonidega.

ÕPETUSED, KURSUSED, LAAGRID

Aja jooksul on hulk inimesi tundnud huvi ja käinud mulle peale, et hakkaksin ometi jagama oma kogemusi, seda mida tean ja oskan, seda põlist ja ürgset. Tundub, et täna, selles maailmas on vaja rohkem inimesi, kes oleksid tasakaalus iseenda ja loodusega, oskaksid ennast ja oma lähedasi paremini toetada ja seetõttu on vast nüüd see aeg saabunud kui tuleb oma metsast välja ronida ning jagada. Kellel vaja, see tuleb ja leiab.
Siit saab alguse üks uus tee, südame tee, Hundivaimu valge tee. Olles sinuga kooskõndija, kooskogeja, teejuht ja väravaavaja.

Oled südamest oodatud kui tunned kutset Hundivaimu valgele teele!

Foto tegi Di
IMG_4102

RITUAAL JA TSEREMOONIA

Kui su elus on tulemas tähtis sündmus, pulmad, lapse õnnistamine, Valge tee avamine või miski muu sinu jaoks oluline päev ja sa tahad seda tähistada teistmoodi, läbi looduselementide ühenduse, põlisel viisil, siis on seda võimalik teha läbi šamanistliku tseremoonia, mille õnnistajateks põlispuud, esivanemate hinged, loodusstiihiad ja Hundivaim.

ORAAKEL JA KONSULTATSIOON

Šamanismis on tavaline, et teatud probleemi, kas kehalise kaebuse või elus korduvalt häiriva teemale lahenduse otsimine toimub erinevatel viisidel läbi vestluste, kuid ka läbi ennustamise, nagu kaartide kasutamine, unenägude analüüs, luuoraakel, šamaanipeegel ja samuti sinu enda abivaimudega suhtlemine.
Need tehnikad kõik räägivad midagi sinu füüsilisest, vaimsest, emotsionaalsest ja vaimsest heaolust.

DSC_8240

HUNDIKOJA POOD

Kui ma päevasel ajal tegelen nö inimeste kontide ja hingega, ravitsemisega, siis vabal ajal nokitsen loomakontidega, sarvedega. Kuskil ma eraldi neid ei müü, väike valik on minu Põlisvägise Hundikojas, aga peamiselt teen isiklikke väeesemeid, kellel vaja vaimabilist amuletti, kodukaitsjat või muud tööriista.

Kui sa soovid omale midagi erilist, siis kirjuta julgesti oma soovist mulle. Mõnikord võtab erilise eseme valmistamine aega, sellega palun arvesta.

NÕUSTAMINE/KONSULTATSIOON

Kui sa ei tea, mis sulle hetkel oleks parim, siis tule julgelt vestlusele, koos leiame sulle sobivaima tervenduse. Vanad, põlised tervendused aitavad jõuda tõve põhjusteni, vestluse käigus leiame just sulle sobiva ja vajaliku raviviisi, et tuua tagasi su elujõud.

Šamaan
error: Content is protected !!