SPIRIT OF WOLF EESTIS

2020. aasta kevadest alates on õpetaja ja Spirit of Wolf kogukonna juht šamaan Morsuk Kam (Austria) käinud Eestis, Arhailiste Traditsioonide Keskuses šamanistlikke õpetusi ja Hundivaimu traditsiooni teadmisi jagamas. Sellest ajast alates olen mina ja paljud teised olnud tema õpilased ja Hundivaimu traditsioonide järgijad. Tasapisi on eestlaste kogukond ja huvi kasvanud, seda on näidanud ka suur huviliste hulk jube mitmendat aastat toimunud šamaanifestivalil Arhailiste Traditsioonide Keskuses.

Aastal 2021 sügisel alustasin oma õpetaja loal ja juhatusel ise juba oma õpilastele nende teadmiste ja meie oma traditsioonide õpetamist ning edasiandmist oma Hundikojas, kus teen seda siiani. Annan edasi neid vanu traditsioone ning šamanistlikke baasteadmisi ja õpetan kuidas teha šamanistlikku tulerituaali kamlaniet.

Morsuk Kam ja Mana Ailana Kam, Austria
Morsuk Kam ja Mana Ailana Kam, Austria
DSC_5720

2023 aasta jaanuaris oli mul võimalus käia Austrias, Spirit of Wolf praeguses peakontoris, Hundikoopas. Kohtuda mägede vaimudega ja tunnetada lumemägede tarkust ja õpetusi.
Läbi pühitsuse ja initsiatsiooni andis Spirit of wolf šamaan ja juht Morsuk Kam edasi usalduse hakata vedama Spirit of Wolf kogukonda Eestis. Koondama Eestis olevaid šamanismi huvilisi ja levitama seda vana Hundivaimu traditsiooni Eestis koos meie oma põliste teadmistega. Andma õpetusi neile kellel selleks huvi ja soov. Samuti korraldada kogukonnas ühiseid tulerituaale ja hoida kogukonda koos, praktikuid, õpilasi, šamaane. Hoida koos sõprust ja inimlikkust, vanu traditsioone. Eesti kogukond teeb seda südamega ja hingega, hoides kõiki vanu ja autentseid traditsioone. Sest ühise taeva all oleme kõik üks ja ühenduses loodusega.

Kui soovid saada kogukonna liikmeks, siis võta ühendust aadressil spiritofwolfestonia@gmail.com. Hea kui oled juba omandanud mõningasi šamanismi baasteadmisi koos minuga või Morsuk Kam-iga, siis on lihtsam liituda ja aru saada. Samuti on vajalik saata avaldus kogukonna juhile Morsuk Kam, vajadusel küsib ta lisaküsimusi. Tema poolt tuleb ka heakskiit kogukonna liikmeks saamiseks. Mina saan aidata omapoolsete soovitustega ja avalduse koostamisel. Kogukonna reeglid on üldised ja samad, nendega saab tutvuda Spirit of Wolf lehe kaudu, samuti ühineda. Membership (spiritofwolf.net)

Spirit of Wolf Eesti tegemisi saad jälgida kodulehel: www.spiritofwolfestonia.ee  instagrammis: @spiritofwolf_estonia
facebookis: @spiritofwolfestonia

IIDNE TRADITSIOON

Traditsioon, milles kogukond end leiab, on šamanism puhtal kujul.
See on siberist pärit šamanismi klassikaline vorm, mida religioonid ei mõjuta. Šamaani vägi ja juhised kanduvad üle põlvkonnaliinil õpetajalt õpilasele. Praktikud teavad, kuidas töötada oma keskkonna jõududega ja oma esivanemate sugupuuga, olenemata sellest, kus te olete või millisest kultuurist te pärit olete. Loodus on ühendav element ja juur, mis võimaldab töötada samamoodi
kogu maailmas ilma välisjõude kutsumata.

Mul on au olla Spirit of Wolf kogukonna liige ja traditsiooni kandja aastast 2020.

Kogukonna tegemistest, õpetustest, liitumisest saad rohkem lugeda
spiritofwolf.net kodulehelt või

  Spirit of Wolf Shamans | Facebook

error: Content is protected !!