KODUVAIMUGA SÕBRAKS

Kuidas on sinul lood Koduvaimuga? Kas oled teadlik tema kohaolust? Kas sul on oma kodus väga hea olla, tuled siia alati rõõmuga?

Vanadest aegadest on olnud põlisrahval koduvaim, koldehoidja, meil ka ahjualune, olulisel kohal majas.
Koduvaimu peamine tegevus on koduse eluolu korrashoidmine, rahuliku ja harmoonilise õhkkonna hoidmine, et nõud ei läheks katki, lapsed oleks rahulikud, asjad ära ei kaoks, perel piisavalt toitu oleks. Et tuli koldes ei kustuks.

Kui majapidamises pidevalt midagi juhtub – asjad kukuvad, ise kukud ja lööd end pidevalt, kodumasinad ei tööta, asjad purunevad, kaovad, saad kapiuksega vastu pead, midagi süttib,… on märk sellest, et oled Koduvaimu ära pahandanud. Koduvaimudele ei meeldi ka segadus ja vana kraami täis kapid. Neil pole seal ruumi siis olla.
Neile meeldib rahu ja harmoonia, mõnus kodune korrastus, lärm, tülid ja kurjus muudab neid ka agressiivseks.
Võib-olla ei olegi su majas Koduvaimu kes su kodu ja peret hoiaks ning kaitseks?
Mida siis teha? Seda sidet on väga lihtne luua ja hoida. Kõigepealt pead uskuma, et nad olemas on. Ja siis saad teda oma koju kutsuda. Võib-olla silmad mõnes poes sobivat kujukest või teed ise puust, savist, kangast. Leia talle ilus kohake oma köögis (kui kass majas siis võib teha koha kõrgemale riiulile), pane sinna ka küünal koldeks ja natuke süüa. Topsike piimaga, natuke küpsist. Süüta küünal, tossuta kadakat või muud lemmikviirukit ja kutsu oma sõnadega – Hää Koduvaim, palun tule minu kodu ja peret hoidma ning kaitsma. Ütle talle mida sa soovid, et sinu kodus hoiaks ja kaitseks.
Koduvaimud toituvad energast ja tunnetest, mõtetest, seega jälgi mida endast ka välja saadad.
Heaks läbisaamiseks võiks igal hommikul ennast toites ka Koduvaimule tere hommikust soovida ja veidike süüa anda, aegajalt toiduna aga ka heade mõtete ja tänulikkusega.
Järgijäänud toidud võib alati järgmisel päeval loodusesse viia.

Hoia oma kodu ja Koduvaime, siis on ka su pere ja kodune elu-olu tasakaalukam. Kõik alagab siiski alati meie südamest ja kodust.
Head suhted Koduvaimuga võivad tuua koju ootamatut õnne ja üllatusi. Head voogu kõiges mida teed!

Valget teed armastuse ja tulega!🔥🐺❤️

Mana Ailana Kam

NO COMMENTS

Comments are closed.

error: Content is protected !!