Kui ma päevasel ajal tegelen nö inimeste kontidega, ravitsemisega, siis vabal ajal nokitsen loomakontidega, sarvedega, nahkadega. Kuskil ma eriti neid müümas ei käi, väike valik on minu Põlisvägise Hundikojas müügil, aga peamiselt teen isiklikke väeesemeid, kellel vaja vaimabilist amuletti, kodukaitsjat või muud tööriista. Kuna mulle väga meeldib tule element, siis mitmetele esemetele olen lisanud mõne põlise sümboolika või märgi sügava laserpõletusega.

Kui sa soovid omale midagi erilist, siis kirjuta julgesti oma soovist mulle. Mõnikord võtab erilise eseme
valmistamine aega, sellega palun arvesta.

Siia seab end sisse Hundikoja šamanistlik veebipood väeamulettide, töövahendite, hingekodude ja kõige muu huvitava ning tarviliku soetamiseks. Siin on minu omaloomingut, erinevaid loom- ja lind abilisi ise käsitöö tegemiseks, tööriistasid ja palju teisi põliseid ning rituaalseid esemeid.

Kõik loomad ja linnud kes siia jõuavad on koheldud äärmise austusega, väärindan lisaks nahkadele ka loomade luid mida muidu jahimehed tihtipeale lihtsalt ära viskavad. Üsna tihti satuvad siia ka loomad ja linnud, kes on maanteedel oma otsa leidnud. Annan neile uue elu saades kellegi abiliseks hingelisel ja vaimsel rännakul.
Ka sina võid siit leida kaaslase ja abilise oma teel.

Kõik esemed on unikaalsed, enamus esemeid vaid üks. Naturaalsed ja oma eripäradega.

Šamaan

HUNDIKOJA ŠAMAANIPOOD

  • KÕIK
  • HUNDIKOJA OMALOOMINE
  • LOOMABILISED
  • ŠAMAANI TÖÖVAHEND
error: Content is protected !!