ÄRA OLE OMA HIRMU VANG

Selle asemel, et tunda hirmu selle ees, mis tuleb või tulla võib, hakka elama olevikus, siin ja praegu, nüüd ja kohe ning hakka seda parandama ja muutma!
Maailmas on alati olnud nii halba kui head, heale järgneb halb ja halvale hea. See on loomulik elu käik. Seda pole vaja karta. Hirmul on aga alati olnud tugev mõju inimesele. Nii kehale kui vaimule. Hirmu negatiivne energia mõjutab neerusid ja neerupealseid, mis toodavad vajalikke hormoone elutegevuseks. Neerupealsed ja neerud on aga seotud tahtejõuga, isiksusega ja vitaalsusega. Ehk, et hirm hävitab sinu tahtejõu. Kui kaob tahe, ei tööta ka organid, kõik on omavahel seotud. Pikaajaline hirm hävitab nii iseenda keha kui vaimu, põhjustab maksa, põrna, mao, kaksteistsõrmiksoole, kõhunäärme ja seedesüsteemi haiguseid. Hirmu tundes võib kaasneda ärevushäired, unehäired, kõhulahtisus, iiveldus, seedehäired ja oksendamine, samuti kaela, lõua ja turjapinged, kuna hirmul inimene hoiab alateadlikult pead kramplikult õlgade vahel, justkui löögi ootel. Kõik sõjad, kindlustunde puudus, majanduslik olukord, ebaselgus riigis ja enda sees, tekitavad hirmu. Kartmine aga ainult suurendab halba ja negatiivsust. Peamiselt iseendas aga mõju on laiem ja kaasab lähedased.
Hirm aga on tegelikult ainult energia, nagu üks tume tormipilv. Sa oled ta lihtsalt enda sisse võtnud – lubanud. Tegelikult ta õpetab sind ja juhib su tähelepanu kindlatele asjadele. Aga sa saad ta ära saata. Tänada oma hirmu selle õpetuse eest ja öelda, et oled targemaks saanud, sa ei vaja teda enam. Palu andeks ka oma kehalt, et oled teda selliselt kohelnud. Sa võid teha seda korduvalt, kuni tunned kergendust.
Igapäevane lühike rituaal (10-15min) hoiab sind oma keskmes ja harmoonias. Kujusta juured tugevalt maasse, ole loodusega koos. See aitab meid, loodusrahvast alati! Saada hirm enda seest ära. Palju kordi korrates, hakkab hirm vähenema.
Ära ole oma hirmu vang.

Kui vajad abi siis ära tunne hirmu ühendust võtta.

Valget teed armastuses ja rahus!

ABOUT AUTHOR

NO COMMENTS

Comments are closed.

error: Content is protected !!